Lietuvių | English | Русский | Svetainės medis

NSĮS narių įmonėse dirba 972 neįgalieji Tinklalapis atnaujintas 2012-01-09


TEKSTO DYDIS A A A

Apie NSĮS    Naujienos        SIŪLOME DARBĄ    Naudingos nuorodos    Statistinė informacija    Klausimai-atsakymai    Kontaktai    Vykdomi projektai    NSĮS sukurtas filmas   
 

 

NSĮS nariai:
  Pagal įmonės pavadinimą  
 
  Pagal veiklos sritį  
 
IĮ "Eurotela"
Apie įmonę
Paslaugos
Patirtis
Rekomendacijos
Kontaktai
 
UAB "Languvita"
Apie įmonę
Paslaugos
Patirtis
Rekomendacijos
Kontaktai
 
UAB "Linkris"
Apie įmonę
Paslaugos
Patirtis
Rekomendacijos
Kontaktai
 
VšĮ "Socialinių projektų centras"
Apie įmonę
Paslaugos
Patirtis
Rekomendacijos
Kontaktai
 
UAB "Klaipėdos banga"
Apie įmonę
Paslaugos
Patirtis
Rekomendacijos
Kontaktai
 
UAB "Informacijos saugumo agentūra"
Apie įmonę
Paslaugos
Patirtis
Rekomendacijos
Kontaktai
 
UAB "Saberta"
Apie įmonę
Paslaugos
Patirtis
Rekomendacijos
Kontaktai
 
UAB "Elkada"
Apie įmonę
Paslaugos
Patirtis
Rekomendacijos
Kontaktai
 
UAB "Metras"
Apie įmonę
Paslaugos
Patirtis
Rekomendacijos
Kontaktai
 
UAB "Atropa"
Apie įmonę
Paslaugos
Patirtis
Rekomendacijos
Kontaktai
 
UAB "Verslo bitė"
Apie įmonę
Paslaugos
Patirtis
Rekomendacijos
Kontaktai
 
UAB "Socialinis institutas"
Apie įmonę
Paslaugos
Patirtis
Rekomendacijos
Kontaktai
 
UAB "Faktumas"
Apie įmonę
Paslaugos
Patirtis
Rekomendacijos
Kontaktai
 
UAB "Viremida"
Apie įmonę
Paslaugos
Patirtis
Rekomendacijos
Kontaktai
 
UAB "Lyderio grupė"
Apie įmonę
Paslaugos
Patirtis
Rekomendacijos
Kontaktai
 
UAB "Statybų techniniai sprendimai“
Apie mus
Paslaugos
Patirtis
Rekomendacijos
Kontaktai
 
 
 
Naujienos
2015-09-24
Nauja techninių pagalbos priemonių skyrimo tvarka reikalauja atsakingesnio jų vartotojų požiūrio Plačiau
 
2015-09-24
Bendras Latvijos-Lietuvos projektas „Neįgalių socialinių įmonių konkurencingumo didinimas“ Plačiau
 
Skaityti visas naujienas

Kviečiame į teatrų festivalį „Begasas“

Lietuvos žmonių su negalia sąjunga Vilniuje organizuoja Teatrų festivalį „Begasas". Tai neįgaliųjų bei profesionalių teatro trupių sukurtų spektaklių socialinėmis bei negalės temomis renginys, kurio tikslai - skatinti neįgalius žmones atskleisti savo sugebėjimus, mąstymo būdą, kūrybines galias bei sudaryti tinkamas sąlygas neįgalių žmonių meninei saviraiškai.

Renginys vyks: 2012 m. gegužės 31 d. - birželio 1 d. Menų spaustuvėje (Šiltadaržio g. 6, Vilnius).
Festivalio globėjas: Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas.
Dėl smulkesnės informacijos prašome kreiptis: tel. nr.:   Call  +37052691308 ,   Call  +37065291518  (Snieguolė Dikčiūtė) arba el. paštu.: vilune@negalia.lt
 
Festivalio „Begasas" programa
 Konkursinė programa ,,Akimirkų lietus"
2012 m. gegužės 31 d. renginio pradžia 11 val. Juodojoje salėje
 
Festivalio vedėjai - Ginta Žemaitaitytė ir Saulius Čėpla
Režisierė ir dailininkė Saulė Degutytė
1. Spektaklis „Barbora ir Augustas". Vilniaus m. Biudžetinės įstaigos dienos centro „Šviesa" teatro terapinė trupė TTT, vadovė Silvijana Bilskytė.
2. „Miško sava - valdyba". Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija ,,Plungės Viltis" teatro grupė „Kaukė", vadovė Romualda Šimkuvienė.
3. Spektaklis „Marcelijos gyvenimas ir meilė" (pagal J. Metlovaitės - Beresnevičienės apysaką „Mėlynos brokato užuolaidos"), Kauno krašto neįgaliųjų teatras „Laumės pėda", vadovė Jolanta Beresnevičienė.
4. Spektaklis „Šiaudiniai ponaičiai"  (pagal A. Gricių). Klaipėdos ir Telšių regionų aklųjų centro dramos kolektyvas „Meleta", vadovė Janina Monienė.
5. Vieno veiksmo komedija - „Sunki našta" (pagal V. Ruminavičiūtę). VŠĮ Panevėžio ir Utenos regionų aklųjų centro dramos studija „Arka", vadovė Rima Žostautienė.
6. Muzikinis koliažas „Tu nebijok". Klaipėdos regos ugdymo centro grupė „Palėpė", vadovė Danutė-Marcelė Balčiūnienė.
7. Vaidinimas „Mano lizdas". Molėtų krašto žmonių su negalia sąjungos ir Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Molėtų filialo trupė „Molėtuvka", vadovas Pranas Pliuška.
8. Komedija „Gyvenimo - Mokykla". Kupiškio krašto žmonių su negalia sąjungos teatro trupė „Pasitikėjimas", vadovė Janina Lukauskienė.
9. Spektaklis „Laimingasis princas", pagal O.Vaildo pasaką; kūrinio autorius ir režisierius Gintaras Kutkauskas. Pasvalio raj. Lavėnų socialinės globos namų teatro grupė, vadovas Gintaras Kutkauskas.
10 . Spektaklis „Apkabink kylantį". VŠĮ Vilniaus kurčiųjų reabilitacijos centro Liaudies teatras ,,Mimika", vadovė Janina Mažeikienė, režisierius Titas Varnas.
11. Teatrinis klipas „Gimimas", kūrinio autorius ir režisierius Virgis Bortkevičius. Kauno neįgalaus jaunimo užimtumo centro grupė ,,Plastinės dramos teatriukas", vadovas Virgis Bortkevičius.
 
Birželio 1 d. - Tarptautinė vaikų gynimo diena. Parodomoji programa
 
2012 m. birželio 1 d. 10 val. 30 min. (Juodojoje salėje). „Stalo teatro" audiovizualinis spektaklis - regėjimas ,,Avinėlio kelionė". Dalyvauja specialusis lopšelis - darželis „Žolynėlis". Trukmė 50 min.,  Spektaklis - žiūrovams nuo 1 metų.
Šį muzikos, vaizdų ir vaidybos sinteze grįstą reginį, puikiai įvertintą publikos ir kritikos, jo kūrėjai vadina „spektakliu-regėjimu". „Avinėlio kelionė" yra apie tai, kad kiekvieno iš mūsų širdyje gyvena mažytis avinėlis. Spektaklio metu žiūrovai bus kviečiami jį atrasti ir drauge keliauti per pasaulio sukūrimo istoriją. Naudodamos išskirtines audiovizualines priemones - grafoprojektoriaus techniką, veiksmo tapybą bei gyvą kompozitorės ir atlikėjos Snieguolės Dikčiūtės muzikavimą. Aktorės Saulė Degutytė ir Edita Zizaitė čia pat, prieš žiūrovų akis, sukuria ne tik vandenį, žemę ir dangų, žuvis, žvėris ir paukščius, bet ir žmones - linksmus ir piktus, liūdinčius ir besidžiaugiančius.  
2012 m. birželio 1 d. 13 val. (Kišeninėje salėje). „Naujojo teatro" spektaklis ,,Stiklinis žvėrynas'. Režisierius: Artūras Šablauskas, scenografė: Birutė Kapustinskaitė,  choreografas: Sergej Jerpyliov, aktoriai: Inga Filipovič, Jonas Ilevičius, Jurijus Majauskas, Loreta Paulauskienė, Ramunė Šidlauskaitė, Mantas Zemleckas, Svetlana Laima Zemleckienė. Trukmė: 140 min. Spektaklis - žiūrovams nuo 14 metų.
„Stiklinis žvėrynas" - tai spektaklis pagal XX a. dramaturgijos klasiko amerikiečio Tennessee Williams to paties pavadinimo dramą. Tennessee Williams „Stiklinis žvėrynas" - drama ne tik apie svajonių ir realybės konfliktą, bet ir apie žmogaus kompleksus, kurie trukdo bendrauti, gyventi visavertį gyvenimą. Tokie žmonės, o ypač neįgalieji, sėdi užsidarę mažuose kambarėliuose ir nesistengia patikėti savo jėgomis bei galimybėmis. Spektaklyje pasakojama vienos šeimos istorija. Jos veikėjai nesugeba realiai mąstyti ir gyventi. Motina paskendusi praeities prisiminimuose, sūnus trokšta romantiškų nuotykių, o dukra užsisklendusi savo stiklinių žvėrelių pasaulyje. Veikėjų sukurtos iliuzijos jiems yra svarbesnės nei tikrovė, kurioje jie jaučiasi bejėgiai ir nesaugūs. Spektaklio herojai - keisti žmonės, kurių sielos yra trapios kaip stiklas...
 2012 m. birželio 1 d. 15 val. (Juodojoje salėje). Misterija ,,Prabudimai". Tekstų autorius - Gasparas Aleksa. Muzikinio veiksmo autorė - Snieguolė Dikčiūtė. Atlikėjai: rašytojai - Violeta Šoblinkaitė ir Gasparas Aleksa; aktoriai - Rasa Kulytė, Saulius Čėpla, Ginta Žemaitaitytė, Artūras Buinevičius, Andrius Matusevič; muzikantai  -  Tomas Dobrovolskis,  Valdas Narkevičius,  Plazi Haloui; operatorius -  Vytautas Katkus; LŽNS muzikos grupė ,,Impulsas", Pal. J.Matulaičio socialinio centro trupė, savanoriai iš Prancūzijos ir Turkijos. Trukmė: 60 min.
Žodžio ir muzikos spektaklyje „Prabudimai" kartu dirba profesionalūs muzikantai, aktoriai, rašytojai ir neįgalieji. Tekstus improvizuoja Rasa Kulytė, Saulius Čėpla, Violeta Šoblinskaitė ir poezijos knygos „Prabudimai" autorius Gasparas Aleksa. Visų keturių balsai skirtingi: G. Aleksa niuansuoja eilėraštį taip, tarytum jis būtų rašomas šią akimirką, S. Čėplos intonacijose - homeriškas imperatyvas, V. Šoblinskaitė prisodrina žodį iš pažiūros lengva, tačiau ir labai karčia ironija, o R. Kulytė kiekvieną tekstą nuspalvina vis kitokia spalva - nuo šamaniško šėlsmo iki sakralumo.
 
Šaltinis: www.negalia.lt